• J. Baczewskiego 1C/2; 75-366 Koszalin
  • studio@fuxja.pl

+48 604961511

Za mną już 10 lat na rynku, setki projektów, cudowni ludzie i nowe znajomości. Kocham swoją pracę i to, że wciąż mogę czerpać przyjemność, jaką daje mi kontakt z ludźmi. Ich pomysły, historię wzbogacają moje doświadczenia i dzięki temu, wiem że moja praca ma sens.
Niejednokrotnie poprzez zmianę wnętrza, nową aranżacje pomagam w rozpoczęciu nowego rozdziału, czy zamknięciu pewnego etapu.
Praca projektanta to również styl życia. Dlatego nieodzownym elementem jest chęć ciągłego doszkalania się.

M.in. w ostatnim czasie brałam udział w szkoleniach:
wnętrza i łazienki – fabryka ceramiki Venis w Barcelonie, projektowanie oświetlenia ( fabryki Nowodvorski, TK Lighting, Cleoni w Katowicach i Krakowie, wpływ oświetlenia na otoczenie – fabryka Philips w Pile

Moje wykształcenie od samego początku oscylowało w kierunku artystycznym. Nie przypadkowo ukończyłam Liceum Plastyczne w Koszalinie.
Następnie z wyróżnieniem obroniłam dyplom mgr sztuki na Instytucie Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej, a moja praca dyplomowa – projekt lampy – brała udział w międzynarodowej wystawie “Łódź Design 2007"

Chcąc poszerzyć swoją ofertę oraz czując wewnętrzną potrzebę rozwoju rozpoczęłam studia w Sopockiej Szkole Wyższej na kierunku Architektura. Wiem, że odpoczywam tworząc, więc w wolnych chwilach pomimo wielu pasji szczególnie do sportu tj. wspinaczka, jazda na nartach, łącze oba elementy i warsztat pracy przenoszę w plener i z natury czerpię kolejne pomysły. Swoje obrazy tworzę głównie dla rodziny i znajomych, ale kolejnych etapem w rozwoju mojej działalności jest oferta dzieł na zamówienie.